Корпоративна відео реклама для бізнесу

Друзі, ми працюємо! У нас безперебійне світло, інтернет та тепло.

  • +38 093 168 45 41

ВІДЕО ДЛЯ БІЗНЕСУ У КИЄВІ

Корпоративне відео – один із найважливіших інструментів для просування бізнесу. Такий хід набагато дієвіший, ніж простий рекламний ролик, що висвітлює лише один товар чи послугу. Корпоративне відео, що розповідає про вашу компанію, широкомасштабне, розраховане на довготривалий ефект, і здатне вирішити одночасно кілька задач.

Щоб зняти якісне відео для бізнесу, звертайтеся до професіоналів, які мають великий досвід у цій сфері. Вирішивши замовити іміджевий ролик у компанії ONLINEINYOU, ви отримаєте відео для бізнесу преміальної якості за оптимальною ціною та термінами виконання.

Які задачі вирішує корпоративна реклама

Корпоративна реклама, що також називається іміджевою, кардинально відрізняється від товарної. Ціль такого ролика спрямована на майбутній загальний розвиток бізнесу, а не на те, щоб змусити людину щось купити зараз.

Зняти корпоративне відео варто з багатьох причин. Адже хороший ролик про компанію здатний вирішити безліч задач, дуже важливих для вашого бізнесу:

  • Підвищення впізнаваності. Дуже часто люди надають перевагу купити річ чи послугу від відомого їм бренду, хоча аналогічні товари інших компаній нічим не гірші. Враховуючи, що найкраще користувачами сприймається інформація у відео форматі, зняти корпоративний ролик і запустити його в мережу – відмінне рішення для вашого бізнесу. Так ви зробите крок назустріч потенційним клієнтам. Назва вашої компанії запам’ятається, і люди охочіше прагнутимуть купити ваші пропозиції.
  • Створення сприятливого іміджу. Корпоративне відео розповість про ваш бізнес набагато більше, ніж стаття, навіть якщо вона супроводжується фотографіями. Знявши та продемонструвавши у ролику найбільш значущі події компанії, ви зможете на живому прикладі переконати глядачів у своїй компетентності та професіоналізмі. Створивши сприятливий імідж, можна розраховувати на залучення нових партнерів та співробітників. А цікаві сюжети та емоційна наповненість корпоративних відео підвищать лояльність покупців та їхню довіру до вашого бізнесу.
  • Просування у видачі пошукових систем. Сайти, на яких є цікаві відео, дають можливість залучити користувачів та змушують проводити більше часу на сторінці. В результаті покращуються поведінкові фактори, а разом із ними підвищуються позиції сайту у видачі пошукових систем.

Корпоративне відео буває 2-х видів:

  1. Документальне (репортажне). Події, заходи та робочі процеси в компанії йдуть своєю чергою, і оператору залишається тільки зняти їх у кращому вигляді. Також сюди відносяться інтерв’ю з керівниками та співробітниками.
  2. Постановочне. Спочатку розробляється оригінальний сценарій, і вже відповідно до нього знімається захоплюючий художній рекламний ролик.

У будь-якому випадку, зняти відео для бізнесу необхідно дуже якісно та продумано. Інакше зроблений абияк ролик не викличе довіри у глядачів, а імідж вашої компанії швидше постраждає, ніж зросте.

Чому вигідно зняти іміджевий ролик в ONLINEINYOU

Якщо замовити корпоративне відео в студії ONLINEINYOU з м. Київ, ви отримаєте іміджевий ролик, який потрапить точно в ціль та стане чудовою рекламою вашого бізнесу:

  • Індивідуальний метод роботи. Неможливо зняти ефективне відео про компанію, не ознайомившись з особливостями бізнесу та потребами цільової аудиторії. Ми обов’язково врахуємо всі нюанси, вислухаємо ваші побажання та разом визначимося з концепцією.
  • Повний цикл створення ролика. Студія ONLINEINYOU повністю бере на себе всі технічні та організаційні роботи зі створення ролика.
  • Висока якість. Професіоналізм наших фахівців та сучасне висококласне обладнання дозволяють нам зняти корпоративне відео найкращої якості.
  • Прозорість цін.Щоб зняти ролик для бізнесу, ви можете замовити у нас один із 4-х основних пакетів + ​​додатковий набір послуг. Ціни вказані на сайті й остаточна вартість розраховується до укладення договору.

Нестандартне питання?

Поставте його нам