Організація прямого ефіру Інстаграм у Києві

Друзі, ми працюємо! У нас безперебійне світло, інтернет та тепло.

  • +38 093 168 45 41

ТРАНСЛЯЦІЯ НА ІНСТАГРАМ

Прямий ефір Інстаграм дозволяє в режимі реального часу знімати для підписників відео та одразу транслювати його за аналогією прямого включення на телебаченні. Прямий ефір завжди потрапляє на початок списку сторіз, тому такий метод допомагає заявити про себе. Якщо Інстаграм визнає ваш контент цікавим, трансляція буде показана у рекомендованих, а це можливість залучити нових потенційних клієнтів.

Instagram постійно розширює функціонал та дає можливість урізноманітнити трансляції за допомогою фільтрів, масок, групових включень з іншими блогерами, відповідати на запитання, які ставлять глядачі під час перегляду.

Навіщо потрібен в Instagram прямий ефір

Прямі ефіри в Інстаграм допомагають налагодити контакт із підписниками, здійснити діалог та створити емоційний зв’язок, що підвищує довіру. Це чудова можливість поділитися своїм досвідом та провести віртуальну зустріч із клієнтами, виключивши витрати на оренду та організацію реального івента.

У момент запуску трансляції всі підписники одержують відповідне повідомлення – це чудовий спосіб нагадати про себе та привернути увагу. Важливо при цьому використовувати таку можливість максимально ефективно та надати глядачеві якісний цікавий контент із корисною інформацією.

Як запускати та що враховувати

Запустити прямий ефір Інстаграм можна самостійно зі смартфона, але щоб він вийшов цікавим та залучав, знадобляться певні вкладення як час, так і фінанси. Наприклад, потрібно враховувати такі нюанси:

  • Продумати тематику ефіру та підібрати вдалий час, коли буде максимальний потік глядачів. За статистикою цікаві тематичні ефіри краще запускати у робочі дні, щоб отримати більше переглядів, коментарів та запитань від глядачів.
  • Заздалегідь написати креативи та сценарій, щоб не відхилятися від теми та подати інформацію так, щоб була логічною, зв’язковою та послідовною.
  • Провести анонс ефіру та розрекламувати майбутню подію. Це необхідно для залучення глядачів та інформування їх про майбутню подію.
  • Вирішити з якою метою організовується трансляція та вибрати відповідні інструменти для взаємодії з аудиторією. У разі потреби можна закріпити коментар для додаткового інформування або приховати чат.
  • Підготувати телефон з якісною камерою та швидким інтернетом, штатив для фіксації камери, гарний фон, додаткові освітлювальні прилади.

У нашій компанії організація онлайн трансляції в Інстаграмі здійснюється на професійному рівні з урахуванням специфіки вашої сторінки, тематики контенту та переваг цільової аудиторії. Телефонуйте або залиште заявку на сайті, щоб обговорити ваші побажання та цілі, для яких ви плануєте використати прямі ефіри в Інсті. Ми знайдемо найкраще рішення для досягнення максимального залучення ваших підписників.

Нестандартне питання?

Поставте його нам