Оренда студії для відеозйомки у Києві

Друзі, ми працюємо! У нас безперебійне світло, інтернет та тепло.

  • +38 093 168 45 41

ОРЕНДА ВІДЕОСТУДІЇ

Ролики, зняті на професійну камеру, в обладнаній студії та при правильному освітленні, завжди збирають більше переглядів і позитивно впливають на імідж автора каналу або компанії. За наявності цікавої ідеї оренда студії для відеозйомки від компанії «ONLINEINYOU» допоможе створити якісний контент різного типу — від блогу до відеоуроків. Ми допоможемо з хромакеєм, професійно виставимо світло, зробимо мікшування кадрів з різних камер та додамо анімацію, інфографіку та красиві ефекти.

Оренда студії для відеозйомки – можливості «ONLINEINYOU»

Ми створили робочий простір, в якому не лише виходять красиві кадри, а й просто комфортно вести зйомку. Тут є зона для відпочинку зі зручними кріслами, чиста питна вода, можливість зробити чай та каву.

Оренда відеостудії на базі нашої компанії передбачає такі технічні можливості:

  1. Організація онлайн-трансляцій зі знімального майданчика.
  2. Однокамерна та багатокамерна зйомка з перемиканням камер з режисерського пульта.
  3. Виведення титрів у ефірі.
  4. Застосування “прослушки” – вушного моніторингу.
  5. Застосування телесуфлера.
  6. Можливість прийняття телефонного дзвінка до студії.
  7. Запис відео або онлайн-трансляція на фоні зеленого хромакею та його заміною на фото чи інше відео, у т.ч. в режимі реального часу.
  8. Виведення на екран другої «картинки».

Відеооператор

При оренді студії можна вести зйомку відео самостійно або скористатися послугами наших операторів. Вони реалізують будь-який задум професійно, підберуть найкращі ракурси, виставлять світло і грамотно знімуть ролик. Послуги оператора оплачуються окремо, залежно від кількості годин його роботи.

Обладнання

У наших студіях застосовується професійна знімальна техніка, починаючи від камер з високою роздільною здатністю та закінчуючи світлотехнікою, режисерським пультом, суфлерами та обладнанням для монтажу та пост-обробки. Також ми маємо необхідні аксесуари – ручні мікрофони, петлички, мікрофони на стійках для подкастів, мікрофони-гармати. Оренда відеостудії у нашому розумінні – це комплексне рішення для якісного ролика.

Монтаж

При оренді студії для запису відео за окрему плату ви можете скористатись послугами професійного монтажу «ONLINEINYOU». Наші співробітники грамотно змонтують знятий матеріал, пропрацюють звук, зроблять кольорокорекцію, накладуть необхідні ефекти і т.д.

Оренда студії для відео доступна як приватним клієнтам, так і компаніям. Телефонуйте для уточнення ціни та броні приміщення!

Нестандартне питання?

Поставте його нам