Відео Продакшн повного циклу у Києві

Друзі, ми працюємо! У нас безперебійне світло, інтернет та тепло.

 • +38 093 168 45 41

ВІДЕОПРОДАКШН СТУДІЯ ONLINEINYOU

Як показує статистика, більшість віддає перевагу інформації у форматі відео, а не графічній або текстовій. Підтвердженням цього служить мільйонна багатонаціональна щоденна аудиторія YouTube. Тому найкращий спосіб заявити про себе на весь світ – замовити послуги студії відеопродакшн та запустити в мережу власний ролик.

Але розпещений безліччю пропозицій користувачі зупиняють свою увагу тільки на якісних та цікавих відео. Тож до вибору компанії, що займається їх виробництвом, потрібно поставитися дуже відповідально. Інакше ваше просування опиниться під загрозою, а гроші – витраченими даремно. Одна з найбільш надійних студій відеопродакшну в Києві – ONLINEINYOU. Звернувшись до нас, ви отримаєте унікальний ролик своєї мрії за короткий термін та за приємною ціною.

Виробництво відео повного циклу у Києві

Більшість компаній, які займаються відеопродакшном, надають своїм клієнтам послуги в обмеженому спектрі. Наприклад, вони можуть лише знімати та монтувати ролики, а вам доведеться або самостійно писати сценарії, шукати відповідні локації для відеозйомки та підбирати акторів, або додатково звертатися до інших агенцій.

Відеопродакшн студія ONLINEINYOU з м. Київ у цьому питанні вигідно відрізняється від більшості конкурентів. Ми займаємось виробництвом відео повного циклу, від старту до фінішу, й ніякі сторонні агенції при роботі з нами вам не знадобляться.

Послуги нашої компанії включають 5 етапів:

 1. Знайомство з клієнтом та обговорення ідеї відео. Визначається мета, контекст, місце трансляції, потреби ЦА, запланований бюджет та особливі переваги замовника.
 2. (Препродакшн). Виходячи з отриманої на попередньому етапі інформації, пишеться сценарій, підбираються дійові особи (актори, диктори), і складається кошторис зйомки.
 3. (Відеопродакшн). Проводиться безпосередня відеозйомка ролика.
 4. (Постпродакшн). Монтаж, озвучка, вставка ефектів та анімації, титрів та кольорокорекції.
 5. Презентація клієнту запис готового відео.

Вигідні пропозиції від компанії ONLINEINYOU

Переваги студії відеопродакшн повного циклу очевидні: послуги оптом коштуватимуть дешевше, ніж робота з різними агентствами. Часу на виробництво відео відводиться набагато менше, а результат роботи нашої об’єднаної команди перевершить всі ваші очікування.

Ми цінуємо своїх клієнтів і пропонуємо їм все найкраще:

 • Ексклюзивність. У нас ви можете замовити відеоролики будь-якого жанру та напрямку:
  • Реклама продукції чи послуг;
  • Корпоративна відеозйомка;
  • Документальні відеорепортажі;
  • Художні кліпи;
  • Зйомка з повітря;
  • Інтерв’ю;
  • Іміджеві ролики.

  У сценаристів студії відеопродакшна вистачить креативних ідей, щоб кожен ролик «мав власне обличчя», тобто вийшов оригінальним, неповторним і незабутнім.

 • Якість класу люкс. Студія відеопродакшн гарантує, що при створенні відео буде використано професійну апаратуру та освітлювальні прилади від кращих виробників. Усе це плюс найновіші програмні забезпечення та висока майстерність наших фахівців дозволяють отримати ідеально чистий звук та зображення високої чіткості.
 • Ціна. Вартість наших послуг доступна як компаніям, так і приватним особам. Звернувшись у відеопродакшн студію ONLINEINYOU, ви отримаєте найкраще співвідношення ціни та якості не тільки у Києві, але й по всій Україні.

Нестандартне питання?

Поставте його нам