Оренда зеленого фону у Києві

Друзі, ми працюємо! У нас безперебійне світло, інтернет та тепло.

  • +38 093 168 45 41

ОРЕНДА ЗЕЛЕНОГО ФОНУ

Під час професійної зйомки для використання технології хромакей потрібна оренда зеленого фону. Такий підхід дозволяє чітко вирізати героя зйомки по контуру, щоб надалі замінити однотонний задній план на відео або фотозображення, що підходить за тематикою.

Для отримання якісного результату обов’язково використовуються професійні освітлювальні прилади. Використовується декілька джерел світла, які розташовуються таким чином, щоб гармонійно поєднати героя з обраним заднім планом. Обов’язково потрібно дотримуватися ключової вимоги – зелений фон повинен бути освітлений на діафрагму яскравіше, ніж портрет, який вирізається.

Кому потрібний зелений фон

Хромакей незамінний у разі потреби скоротити витрати на облаштування студії та використання дорогих декорацій. За допомогою цієї технології можна:

  • поєднувати об’єкти у кадрі;
  • використовувати фонову графіку;
  • додавати до кадру різні статичні або рухомі об’єкти.

Щоб створити ефектний відеоролик із застосуванням популярної технології Chroma key, найкращим рішенням є його замовлення в Києві. У нашій компанії на вибір доступні два варіанти оренди: фон у вигляді мобільного заднього полотна та цілої студії зеленого кольору, що значно розширює можливості для відеозйомки.

Якщо ви замовили фотостудію, зелений фон можна використовувати як додаткове обладнання для проведення тематичних фотосесій. Для цього ми надаємо переносне полотно, яке розміщується за спиною моделі.

У нашій студії ONLINEINYOU оренда хромакею здійснюється за попереднім записом. За потреби надаються додаткові освітлювальні прилади. Вартість формується з урахуванням тривалості оренди та потреби у додаткових послугах. Для отримання точної інформації телефонуйте та бронюйте відповідний час для зйомок.

Нестандартне питання?

Поставте його нам