Організація прямого ефіру Фейсбук у Києві

Друзі, ми працюємо! У нас безперебійне світло, інтернет та тепло.

  • +38 093 168 45 41

ТРАНСЛЯЦІЯ НА ФЕЙСБУК

Одним з ефективних інструментів для просування свого бренду в соцмережі є прямий ефір у Фейсбуці. Під час такої трансляції можна познайомити підписників у режимі реального часу з якоюсь важливою подією, конференцією чи зустріччю.

Навіщо проводити прямі трансляції

Правильно підготовлений та проведений прямий ефір Фейсбук позиціонує як актуальний корисний контент, який виводитиметься у верхній частині сторінки. Навіть з вихідним посиланням на ваш сайт Facebook показуватиме ефір більшості зацікавлених користувачів.

Прямий ефір на Фейсбук дозволяє максимально підвищити активність вашої цільової аудиторії. Чим краща якість та інформативність відео, тим вища активність підписників, які залишатимуть лайки, писати коментарі та ділитимуться з друзями. Усе це відбувається у режимі реального часу.

Ефір дає можливість отримати важливу інформацію:

  • тривалість переглядів;
  • кількість переглядів;
  • залученість аудиторії.

Під час таких ефірів можна налагодити контакт зі споживачем, дізнатися його ставлення до вашого бренду та побажання щодо покращення якості послуг або розширення товарного асортименту, якщо ви займаєтеся реалізацією якогось продукту. Також можна дізнатися, що клієнтам хотілося б змінити в обслуговуванні й що для споживача є найбільш значущим у прийнятті рішення щодо покупки. Вся ця інформація є дуже важливою для подальшого ефективного маркетингу.

Що та як транслювати

Трансляція на Фейсбук може бути запущена навіть на звичайному смартфоні, але краще та ефективніше виглядає показ, який здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення, обладнання та відеотехніки.

Ви можете провести заплановану трансляцію в реальному часі, щоб показати користувачам:

  • Важливу подія для вас чи вашої компанії. Це може бути відкриття нової торгової точки або презентація нової послуги чи товару.
  • Вебінар з активним спілкуванням із глядачами.
  • Відео з рекомендаціями або навчальним контентом.
  • Формат інтерв’ю.

Наша компанія проводить ефіри у Facebook вже понад 6 років, тому готові використати свій досвід, щоб допомогти вам зацікавити аудиторію ваших підписників. Ми постійно стежимо за трендами в соцмережах, знаємо, як зацікавити глядача і як максимально вигідно презентувати вас, як бренд.

Зв’яжіться з нашим менеджером або залиште заявку на сайті, щоб скористатися послугою. Попередньо ми уточнимо всі деталі майбутнього прямого ефіру, щоб розуміти ваші побажання та втілити всі ваші ідеї у реальність.

Нестандартне питання?

Поставте його нам