Організувати телеміст у Києві з проведенням інтернет-трансляції

Друзі, ми працюємо! У нас безперебійне світло, інтернет та тепло.

 • +38 093 168 45 41

ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕЛЕМОСТА

Інтернет трансляція подій у реальному часі в галузі тележурналістики поступово перемістилася до багатьох інших сфер. З її допомогою можна вирішити цілу низку задач різноманітного характеру з найменшими фінансовими та часовими витратами. Але організувати якісний телеміст непросто. Для того, щоб його налаштувати, потрібна команда професіоналів та спеціалізоване обладнання.

Якщо ви хочете організувати інтернет трансляцію важливих подій на високому рівні, ви потрапили за адресою. Відеостудія ONLINEINYOU з м. Київ має великий досвід у даній сфері. Ви можете замовити організацію телемосту за лічені хвилини, прямо на нашому сайті, за доступною ціною та з гарантією якості.

Переваги проведення інтернет трансляцій

Організація телемосту – це забезпечення зв’язку між людьми, що знаходяться у різних місцях, у режимі реального часу і з можливістю зворотного зв’язку. Проведення заходів у такому режимі може бути необхідним у багатьох випадках:

 • Для розширення аудиторії. . Конференцію наукового, галузевого чи бізнес-напряму можна розширити без особливого фінансового вкладення. При цьому вам не потрібно збирати всіх під одним дахом, орендувати зали для проведення та піклуватися про розміщення гостей та учасників. Достатньо замовити організацію телемосту – вас побачить та почує будь-яка кількість людей у ​​різних містах та країнах.
 • Для вирішення бізнес-задач на відстані. Організація телемосту – чудове рішення для тих, чий бізнес не обмежується одним офісом. Інтернет трансляції допоможуть вам провести корпоративні збори співробітників та навчальні тренінги у різних регіонах, без відриву від виробництва. Також доречно замовити телеміст для ділових переговорів з іногородніми або іноземними партнерами та інвесторами, скоротивши витрати на відрядження.
 • Для висвітлення заходів з обмеженим доступом. Найчастіше такий підхід використовується у медицині та сфері високих технологій. Організація телемосту застосовується для того, щоб продемонструвати широкій публіці операцію або технологічний процес, що вимагають стерильності та високої точності.

Як бачите, інтернет трансляція справді вигідна та зручна справа. А під час пандемії попит на онлайн формат виріс у рази через неможливість проведення наживо деяких заходів.

Телеміст з відеостудією ONLINEINYOU у Києві

Студія відеозйомки ONLINEINYOU – це команда професіоналів, яка працює на відмінний результат. Для нас дуже важлива власна репутація та успішність клієнтів. Якість виконаних нашими спеціалістами проектів гарантується такими показниками:

 • Індивідуальний підхід. Перш ніж налаштувати телеміст, ми враховуємо особливості проведення інтернет трансляції поточного заходу. Виходячи з індивідуальних вимог, підбирається необхідний для ефективного вирішення задач набір апаратури. Вам не потрібно доплачувати за додаткові послуги, якщо вони вам не потрібні, та ви завжди зможете замовити телеміст, обравши пакет за відповідною ціною.
 • Повний ефект присутності. Технічна база та майстерність фахівців відеостудії ONLINEINYOU дозволяють налаштувати телеміст таким чином, що виникає враження особистої присутності на заході:
  • Безперебійна інтернет-трансляція;
  • Бездоганна синхронізація та висока чіткість звуку та зображення;
  • Інтерактивний зворотній зв’язок у реальному часі.

Замовити організацію телемосту й уточнити всі питання, що вас цікавлять, ви можете, залишивши заявку на сайті або зв’язавшись з нами в телефонному режимі.

Нестандартне питання?

Поставте його нам