Репортажна зйомка

Друзі, ми працюємо! У нас безперебійне світло, інтернет та тепло.

 • +38 093 168 45 41

РЕПОРТАЖНА ЗЙОМКА

Репортажна зйомка використовується для цілісного висвітлення подій будь-якого заходу від початку до завершення. Головна відмінність – об’єктивність, коли події показуються такими, які є. Цей жанр досить складний і передбачає точне дотримання хронології того, що відбувається в майбутньому ролику. Студія «ONLINEINYOU» виконує репортажну зйомку за ціною, комфортною для всіх клієнтів, з дотриманням канонів жанру та відео трендів. Сьогодні цей формат особливо має попитом, оскільки дає можливість максимально повно й водночас цікаво та зрозуміло висвітлити події та заходи.

Репортажна відеозйомка — особливості послуги

Зняти репортаж можна для різних цілей. Найчастіше у нас замовляють:

 • Репортажну зйомку у приміщенні та на вулиці для різних урочистостей — дні народження та ювілеї, корпоративи, весілля та приватні заходи.
 • Відео дитячого свята – вимагає від оператора максимальної включеності, вміння зняти щирі дитячі емоції й не пропустити найяскравіші моменти.
 • Хронологічні ролики про семінари, тренінги, конференції, доповіді та інші ділові заходи.
 • Репортажна зйомка заходів розважального типу – концертів, шоу, виступів, а також бекстейджів цих івентів.
 • Відео з висвітленням подій усередині компанії, її досягнень та нововведень. Такі відеоролики бізнес використовує для реклами та залучення нових клієнтів, підвищення власної репутації та зміцнення іміджу.
 • Новини – детальна зйомка з місця подій.
 • Спортивний репортаж, що відображає динамічність важливих та ключових подій на змаганнях.

Вартість репортажної зйомки більше залежить не від типу майбутнього ролика, а від кількості годин, витрачених відеооператором. Монтаж, брендування та, за необхідності, постпродакшн сплачуються окремо.

Особливостями репортажної відеозйомки є такі аспекти:

 1. Обмежений час знімального процесу, заданий тривалістю заходу.
 2. Динамічність, яка полягає у швидкій зміні подій у більшості випадків.
 3. Оператор повинен швидко реагувати на цікаві моменти, зберігаючи при цьому чіткість та якість зображення.
 4. Грамотна побудова композиції, пошук вдалих ракурсів, щоб у відео були всі учасники події.
 5. Різноплановість.
 6. Чітке дотримання хронометражу.

Наші відеооператори не розслабляються ні на хвилину, щоб не пропустити цікаві кадри. При цьому запис може проводитись на одну або кілька камер. У другому випадку ціна репортажної зйомки складається з погодинної оплати кожного оператора окремо.

Перевагою репортажу є його простота та економічність, оскільки не потрібно орендувати студію, застосовувати допоміжне обладнання та робити постановочні кадри. Просто скористайтесь послугами наших професійних відеооператорів із кращими відеокамерами та значним досвідом зйомок. Співробітники студії «ONLINEINYOU» враховують усі нюанси зйомки репортажу, майстерно підбирають найкращі ракурси та створюють справді якісний продукт.

Нестандартне питання?

Поставте його нам