Відеозйомка конференцій та заходів

Друзі, ми працюємо! У нас безперебійне світло, інтернет та тепло.

 • +38 093 168 45 41

ВІДЕОЗЙОМКА КОНФЕРЕНЦІЙ ТА ЗАХОДІВ

Відеозйомка конференцій та заходів на професійному рівні передбачає використання спеціальних камер, залучення досвідченого оператора та якісний постпродакшн. Зйомка має безліч нюансів, вимагає вмілого підходу до підбору ракурсу та швидкого включення оператора у найважливіші та цікаві моменти. Компанія «ONLINEINYOU» виконує відеозйомку заходів у Києві з однією або декількома камерами з помірною ціновою політикою. Серед наших клієнтів приватні спеціалісти, різні відомі компанії, бренди та корпорації. Ознайомитись з ними можна на сайті.

Якою буває відеозйомка заходів?

Залежно від вмісту ролика відеозйомка поділяється на два види:

 1. Репортажна зйомка про конференцію, презентацію, семінар, лекцію або іншу публічну подію. Являє собою інформативний ролик, що в цілому розповідає про захід і містить кадри з ним.
 2. Кліп про подію чи урочистість. Це яскравий ролик, зібраний із головних та цікавих моментів.

Кількість використовуваних камер також має велике значення. Ми проводимо:

 • Зйомку однією камерою. Базовий варіант, який підходить для подій з невеликою активністю, наприклад, виступом спікера зі сцени.
 • Зйомку двома або більше камерами. Оптимально для заходів зі складною програмою та великою кількістю людей.

Наші відеооператори мають величезний досвід у створенні професійних корпоративних роликів. Готові відео цікаві, мають високу якість зображення, а також чіткий та чистий звук. Процес зйомки та результат відповідають високим стандартам.

Замовити відеозйомку та прямий ефір заходу у Києві у студії «ONLINEINYOU» можна для різних подій:

 • міські події та святкування;
 • презентації, прес-конференції, збори, конференції;
 • корпоративні свята;
 • концерти та шоу;
 • інтерв’ю;
 • день народження або ювілей компанії, її керівника та ін.

Відеозйомка ділових заходів, конференцій та інших подій може передбачати:

 1. Тільки роботу знімальної групи. Ви оплачуєте роботу кожного оператора погодинно.
 2. Комплексну зйомку. Зазвичай відеозйомка передбачає дві камери, запис звуку з камерного й петличного мікрофона, його подальше накладання на відеоряд з використанням мікшерного режисерського пульта. Також виконується монтаж та базове брендування.
 3. Відеозйомку та постпродакшн з кольорокорекцією, додаванням анімації для брендингу, побудовою інфографіки, схем, діаграм, статистичних елементів та динамічних компонентів.

Ми надаємо повний спектр робіт з обробки, для якої використовуємо найкраще програмне забезпечення та потужне обладнання. Від кількості камер і залучених операторів, спектру використовуваного обладнання та наданих послуг, змінюється й ціна відеозйомки заходів. Базовим варіантом є однокамерна зйомка з простим брендуванням. Вартість відеозйомки формується індивідуально, але при цьому підпорядкована загальному прайсу.

Замовляйте зйомку конференцій та інших подій у Києві — «ONLINEINYOU» подбає про ідеальні кадри!

Нестандартне питання?

Поставте його нам