Оренда фотостудії у Києві

Друзі, ми працюємо! У нас безперебійне світло, інтернет та тепло.

  • +38 093 168 45 41

ОРЕНДА СТУДІЇ ДЛЯ ФОТО- І ВІДЕОЗЙОМКИ

Щоб отримати професійні якісні фотографії, потрібно спеціально обладнане приміщення, тому оренда фотостудії в Києві користується великою популярністю. У ONLINEINYOU є все необхідне для проведення фотосесії: освітлення, меблі, змінні фони та різні фотозони.

Оренда фотостудії надається за попереднім записом усім клієнтам без обмеження, включаючи приватних осіб, які бажають отримати стильні професійно виповненні особисті фото. Також співпрацюємо з рекламними агенціями, блогерами, представниками шоубізнесу та різними компаніями, які ведуть комерційну діяльність.

Переваги оренди фотостудії у Києві

Якщо вам потрібна оренда фотостудії в Києві недорого, звертайтесь до нашої компанії та отримайте додаткові переваги:

  • Професійне освітлення. У великій студії надається 5 джерел світла GODOX SL 60W, GODOX SL150w та велика парасолька з журавлем на 200w. У маленькому залі ви отримаєте два джерела освітлення потужністю 50 Вт.
  • Вибір різних локацій для отримання фотографій, що відрізняються за стилем, в одному приміщенні за одну фотосесію.
  • Поруч є обладнана гримерна, яку можна використовувати для нанесення професійного макіяжу.
  • На вибір надається різноманітний реквізит для тематичних фотосетів. Ознайомитися з наявними аксесуарами, меблями та бутафорією можна завчасно.

За рахунок лояльної цінової політики ми надаємо дуже вигідну оренду фотостудії. У Києві ціна наших послуг конкурентна та формується залежно від кількості заброньованих годин. Для підготовки надається безкоштовний час – 1 година. Оренда сплачується виходячи з розрахунку часу, витраченого на фотографування та роботу освітлювальних приладів у фотостудії.

Як орендувати нашу студію

Для запису рекомендуємо заздалегідь зв’язатися з нами та уточнити графік вільного часу, коли буде доступна оренда фотостудії у Києві за адресою вул. Жилянська 97. Ми знаходимося в центральній частині столиці зі зручною транспортною розв’язкою, тому дістатися не складно.

ONLINEINYOU – це професійна студія, тому ми гарантуємо високу якість та професіоналізм співробітників, які надають послуги. Якщо потрібна оренда фотостудії недорого та без тривалого очікування, вибирайте час заздалегідь. Враховуйте наближення сезонних тематичних фотосесій, які користуються великою популярністю: осіння, для школярів, новорічна та інші.

Нестандартне питання?

Поставте його нам