Відеозйомка під замовлення

Друзі, ми працюємо! У нас безперебійне світло, інтернет та тепло.

 • +38 093 168 45 41

ВІДЕОЗЙОМКА НА ЗАМОВЛЕННЯ

Зняти на відео важливі події вашого життя або створити корпоративний ролик – задача, яку потрібно довіряти професіоналам. Найчастіше події неможливо зняти потовно, тому відеозйомка на замовлення має бути якісною з першого разу.

Студія «ONLINEINYOU» використовує для цього передові камери, які забезпечують зйомку з високою роздільною здатністю кадру та якістю зображення. Навіть через десятиліття таке відео радуватиме бездоганною картинкою, вмикаючи його запуск на великому екрані. Послугою відеооператора у Києві від нашої компанії користуються приватні замовники та компанії. Інформацію про те, з ким ми співпрацюємо, можна переглянути на сайті.

Які послуги з відеозйомки доступні?

Ми спеціалізуємося на відеозйомці різного типу

 • Промо ролики. Ціна відеозйомки формується індивідуально. Послуга включає знімальний процес, монтаж, пост продакшн, озвучку та розробку інфографіки.
 • Професійна зйомка презентацій, конференцій, ділових заходів, тренінгів, семінарів. Може бути репортажним або у вигляді кліпу. Залежить від витраченого часу та необхідності обробки.
 • Відео презентації товарів, ролики для каталогів.
 • Зйомка живих виступів музикантів, концертів, бекстейджів.
 • Сімейна відеозйомка у Києві. Її вартість також залежить від кількості часу. Актуальна для створення гарних кадрів хрестин, дня народження, весілля та іншої важливої для сім’ї події.
 • Зйомка дитячого свята. Вимагає від операторів особливої майстерності, щоб зловити яскраві дитячі емоції, цікаві та цінні моменти, й при цьому виділити головних героїв майбутнього ролика.
 • Запис інтерв’ю. У базовому варіанті зйомка ведеться з декількох камер та потребує мінімального монтажу. Відеооператор підбере найкращі ракурси, а режисер монтажу подбає про видалення непотрібних моментів, плавного склеювання та обробки звуку.
 • Постановочні ролики. Зазвичай їх знімають для реклами та різноманітних блогів. Часто це студійна відеозйомка, яка потребує налаштування освітлення, організації антуражу та декількох дублів.

Загалом усі послуги відеозйомки поділяються на дві великі групи: репортажна та постановочна.

Коли використовується репортажна відеозйомка?

Репортажна зйомка проводиться в режимі реального часу, що часто вимагає від оператора імпровізації. Її задача – розповісти про захід. Найчастіше застосовується для концертів, корпоративів, лекцій, конференцій. Оператор знімає події, не втручаючись у процес. У цьому випадку не проводиться підбір локації та кастингу, не створюється сценарій тощо.

Замовити відеозйомку в Києві можна з базовим монтажем або постобробкою, коли виконується кольорокорекція, додається анімація, впроваджується брендування. Зазвичай готові ролики мають тривалість 2-3 хвилини.

Для статичних або невеликих заходів іноді зйомка репортажу доповнюється записом декількох постановочних кадрів, які додають активності й жвавості ролика. Особливо це стосується подій без розваг та неформального спілкування.

Кому потрібна постановочна зйомка?

Постановочні відеозйомки передбачають роботу за сценарієм та запис на знімальному майданчику. Застосовується для створення фільмів, знімання тренінгів, реклами, корпоративних та іміджевих роликів. Це складний процес, над яким працює велика команда різнопрофільних спеціалістів. Він складається з таких компонентів:

 • Підготовка сценарію;
 • Облаштування павільйону – підбір локації, встановлення декорацій, збирання реквізиту;
 • Робота знімальної групи, в яку входять оператор, режисер, гример, гафер;
 • Використання спеціального обладнання – освітлювальної техніки, слайдерів, стедікамів, доллі та ін.;
 • Постпродакшн – корекція кольору, саунд-дизайн, створення титрів, анімації, інфографіки для відео.

Вартість такої відеозйомки формується з урахуванням складності проекту, витраченого часу, кількості залучених фахівців і т.д.

Щоб замовити відеозйомку в Києві недорого та професійно, звертайтесь до «ONLINEINYOU» — ми знаємо, як зробити ідеально!

Нестандартне питання?

Поставте його нам