Відеозйомка інтерв’ю у Києві

Друзі, ми працюємо! У нас безперебійне світло, інтернет та тепло.

  • +38 093 168 45 41

ВІДЕОЗЙОМКА ІНТЕРВ’Ю У КИЄВІ

Відеозйомка інтерв’ю набула широкого поширення в різних сферах — маркетинг, журналістика, PR, психологія, управління персоналом та інше. Також її можна вважати важливим елементом таких подій як тренінги, презентації, корпоративні навчальні ролики та інші. Саме це дозволило виділити зйомку інтерв’ю в окремий вид робіт, а не залишати її елементом інших відеозйомок.

Процес зйомки інтерв’ю досить складний, оскільки має власну специфіку та деякі нюанси проведення. Щоб відзняти та правильно змонтувати матеріал, повинна працювати команда фахівців, які відповідатимуть за ключові напрямки роботи:

  • Оператори;
  • Режисери монтажу;
  • Моушн-дизайнер.

Наша студія «ONLINEINYOU» вже встигла зарекомендувати себе як команда професіоналів, які готові до виконання навіть складних задач.

 

Особливості відеозйомки інтерв’ю

У першу чергу необхідно визначитися з кількістю камер, які будуть задіяні у процесі:

  • Зйомка інтерв’ю з двома камерами дозволяє розмістити у кадрі двох людей, а також зробити процес динамічним, акцентувати відеоряд на широкому плані або на інших важливих деталях.
  • Багатокамерна зйомка інтерв’ю підійде для ситуацій, коли в кадрі планується поява більше двох людей, а також виникає необхідність створення високої динамічності відеоряду.

Важливу роль відіграє організація якісного освітлення.

При студійній відеозйомці інтерв’ю попередньо підбирається якісне світло, щоб забезпечити гарну кольоропередачу і правильно акцентувати увагу публіки. При подальшому монтажі проводиться незначне додаткове коректування.

Під час зйомки на вулиці виставляються максимальні вимоги до оператора та камери. Важливо вміти швидко змінювати налаштування обладнання через постійні зміни освітленості. Під час роботи у темний час доби важливо застосовувати знімальне обладнання з високими показниками світлочутливості, що дозволить камері добре бачити обличчя людей. Фахівці студії «ONLINEINYOU» використовують сучасні пристрої відеозапису, що дозволяє досягати високих показників якості та коректної світлопередачі незалежно від ситуації.

Зйомка та монтаж інтерв’ю проводяться на спеціалізованому обладнанні з використанням професійного програмного забезпечення. У поєднанні такий підхід дозволяє отримати не тільки якісну картинку, а й відмінний звук, у якому будуть відсутні сторонні шуми.

Замовити зйомку інтерв’ю можна як у студії, так і в будь-якому іншому зручному для клієнта місці. Наші спеціалісти організують все необхідне для створення якісного кінцевого продукту. Ціна зйомки інтерв’ю залежить від таких параметрів:

  • Кількість камер для використання;
  • Забезпечення додаткового освітлення;
  • Тривалість зйомки;
  • Використання допоміжного обладнання.

Розрахунок вартості здійснюється індивідуально для кожного клієнта після попередньої консультації.

Нестандартне питання?

Поставте його нам