Проведення вебінарів онлайн

Друзі, ми працюємо! У нас безперебійне світло, інтернет та тепло.

  • +38 093 168 45 41

Проведення вебінарів із відеостудією ONLINEINYOU

Проведення вебінарів – один з найефективніших та найприбутковіших способів ведення онлайн бізнесу. З їхньою допомогою економиться дорогоцінний час усіх зацікавлених сторін, та й за фінансовими витратами це набагато вигідніше. Але для організації вебінарів необхідно знання технічної сторони питання, наявність спеціального обладнання та вміння користуватися певними комп’ютерними програмами.

Якщо ви хочете, щоб ваші онлайн-вебінари транслювалися з високим рівнем якості і залучали користувачів, краще довірити їх проведення фахівцям. Відеостудія ONLINEINYOU з м. Київ візьме на себе всі технічні завдання та виконає їх з високим професіоналізмом. А вам залишиться лише підготувати матеріали, та успішно виступити перед своєю аудиторією, не відволікаючись на забезпечення онлайн трансляції та зворотного зв’язку.

Ефективна організація онлайн вебінарів

Формат комунікації онлайн, або вебінар, має безліч переваг і для організаторів, і для слухачів:

  • Проведення заходу в мережі дозволяє ефективно вирішити масу завдань за більш короткий час і за ціною, нижчою, ніж його організація в офлайні.
  • Іногороднім учасникам не потрібно витрачатися на проїзд, а організаторам – ламати голову над їх розміщенням.
  • Захід не вимагає оренди приміщення: аналогом конференц-залу є віртуальна кімната для проведення вебінарів.
  • Користувачі можуть отримати потрібну інформацію в комфортній обстановці, з будь-якого пристрою. При цьому активно взаємодіяти з доповідачем та ставити будь-які уточнюючі питання. А ті, хто пропустив трансляцію, зможуть переглянути її в записі.

Існує кілька видів вебінарів, що відрізняються за цільовими ознаками:

  • Презентаційний, спрямований на ознайомлення людей зі своїми продуктами, послугами чи ідеями.
  • Інформаційний, являє собою навчальні онлайн майстер-класи, тренінги, практикуми, семінари та конференції.
  • Для спілкування, на якому люди, що знаходяться в різних місцях, можуть обговорити будь-які питання.

При самостійній організації вебінарів необхідно врахувати безліч нюансів: кількість учасників, стабільність трансляції, налаштування інтерактиву, якість звуку та зображення. Інакше кімната для проведення вебінарів може не вмістити всіх бажаючих, зв’язок буде невиразним або взагалі перерветься у найнесподіваніший момент. Віддавши технічні турботи до рук професіоналів, ви убезпечите себе від неприємностей під час онлайн ефіру.

Студія відеозапису ONLINEINYOU має понад 7 років досвіду роботи. На нашому рахунку 50000 успішно виконаних проектів. Наша команда створює технічні рішення, які допоможуть вашій події відбутися у будь-якому форматі.

Ми використовуємо тільки професійні камери, освітлювальні прилади та радіосистеми високої якості у необхідній для забезпечення ідеальної трансляції кількості.

У Києві можливе проведення онлайн вебінарів усіх форматів, на різних майданчиках, з додаванням графічних заставок та режисуванням. Остаточна ціна залежатиме від вибраного пакета та набору додаткових послуг.

Нестандартне питання?

Задайте його нам