Організація прямого ефіру YouTube у Києві

Друзі, ми працюємо! У нас безперебійне світло, інтернет та тепло.

 • +38 093 168 45 41

ТРАНСЛЯЦІЯ НА ЮТУБ

Одним із способів організувати спілкування з підписниками та підвищити залученість аудиторії є прямий ефір у Ютубі. Правильна підготовка трансляції та її проведення зі збереженням високої якості звуку та відео допоможе глядачеві ознайомитися з контентом, та сформувати позитивну думку про канал.

Щоб максимально сконцентрувати свою увагу на підготовці контенту та репетиції ефіру, довірте вирішення технічних питань нашій команді. Вам не потрібно буде турбуватися про пошук відповідного за продуктивністю та потужністю обладнання, думати про правильні налаштування каналу, а також обмежувати свій ефір, якщо ваш канал не відповідає вимогам Youtube. Ми реалізуємо проект будь-якої складності.

Що потрібно, щоб провести прямий ефір на Ютуб

Щоб провести прямий ефір у Youtube, потрібна детальна підготовка та забезпечення безперебійного функціонування техніки для стабільної передачі сигналу. Не маючи досвіду у проведенні такого роду трансляцій, буває складно зорієнтуватися та зберігати спокій перед ефіром. Щоб спланований проект був реалізований ідеально, скористайтесь допомогою нашої команди.

Якісний прямий ефір на Ютубі, що максимально залучає аудиторію й утримує її увагу до кінця, вимагає:

 • ПК з відповідними технічними характеристиками, щоб безперебійно транслювати відео;
 • професійну камеру, мікрофон, а також освітлювальні прилади;
 • детально продуману сплановану програму, яка наповнена захоплюючим контентом та відповідає темі ефіру;
 • підготовленого спікера, який вміє працювати перед камерою у прямому ефірі та імпровізувати у разі нестандартних ситуацій;
 • якісну презентацію та додатковий демонстраційний матеріал.

Щоб глядач не випустив з види наданий під час онлайн трансляції на YouTube контент, ми забезпечимо швидкий інтернет, якісне відео та звук, а також своєчасне виведення на екран демонстраційного матеріалу.

Чому варто замовити прямий ефір у Ютубі у нас

В ONLINEINYOU організація онлайн трансляції Youtube виконується з урахуванням усіх побажань клієнта, для цього ми:

 • надамо все необхідне обладнання;
 • облаштуємо студію у себе чи привеземо техніку на вашу локацію;
 • забезпечимо своєчасне виведення на екран презентаційного матеріалу;
 • допоможемо організувати зворотний зв’язок із глядачем;
 • забезпечимо стабільність та високу швидкість інтернет з’єднання.

Якщо ваш канал на Ютубі не підходить за технічними вимогами для тривалої трансляції, ми надамо в користування свій канал. У такому разі ваш проект ніяк не буде обмежений та ви зможете охопити максимальну кількість глядачів впродовж запланованого часу.

Замовити проведення вебінарів через Youtube можна за допомогою спеціальної форми на сайті або за допомогою дзвінка. Зателефонуйте, щоб обговорити деталі проекту та всі ваші побажання.

Нестандартне питання?

Поставте його нам