Аерозйомка відео з квадрокоптера

Друзі, ми працюємо! У нас безперебійне світло, інтернет та тепло.

 • +38 093 168 45 41

ВІДЕО З ПОВІТРЯ

Зйомка з повітря сьогодні є послугою, яка має попит, як для особистих цілей, так і для масових заходів. Використання такого методу доцільно при необхідності показати реальні розміри та розташування об’єктів, масовість заходів, що проводяться, або нестандартні кадри для різних подій, наприклад, весілля. Також активно застосовуються дрони у кіноіндустрії, трансляцій спортивних подій, концертів. Студія «ONLINEINYOU» має сучасні дрони та іншу допоміжну техніку для створення якісного відео з квадрокоптера.

Кому й для чого потрібна аерозйомка із квадрокоптера?

Сьогодні є низка напрямків, у яких використання зйомки відео з квадрокоптера дозволить суттєво підвищити ефективність бізнесу, залучити нових клієнтів чи підписників. Серед інших варіантів можна виділити:

 • Залучити клієнтів звичайною рекламою стає все складніше через її надлишок на ринку – на неї вже просто не звертають уваги. Створення незвичайних та креативних роликів з використанням дронів дозволить зачепити глядачів, що надалі конвертуються у клієнтів. Професійно створена реклама з використанням відео з дронів за рахунок масштабності того, що відбувається на екрані, здатна створити позитивне враження у глядачів з перших секунд і надалі утримати його.
 • Актуальною буде відеозйомка дроном задля створення спеціальних промо-роликів для власного бізнесу. Таким чином можна продемонструвати вигоди компанії, а також оригінальність та дотримання сучасних тенденцій.
 • Оптимальний варіант для створення ефектного кліпу чи епізоду кіно. Створені кадри зможуть вразити публіку та привернути її увагу, підвищити впізнаваність. Підійде такий варіант і для музикантів.
 • Кіноіндустрія для створення заявних планів локацій, а також для створення вражаючих ландшафтних чи міських кадрів.
 • Організатори масових заходів, які в такий спосіб можуть відслідковувати масштабність концерту чи інших подій.

Також зйомка з повітря квадрокоптером може проводитись під час створення додаткових звітних відеороликів і для детальної демонстрації об’єктів нерухомості або земельних ділянок.

Сьогодні способів використання відео знятих з квадрокоптерів досить багато, тому важливо зробити акцент на якісність і ефектність.

Чому аерозйомку та монтаж відео з квадрокоптера краще замовляти у професіоналів?

Ціна зйомки відео з квадрокоптера у студії «ONLINEINYOU» цілком лояльна, а всі роботи проводяться виключно з камерами високої роздільної здатності та на дронах зі значною тривалістю польоту. Наші послуги дають вам багато переваг:

 • Використання виключно професійної техніки, що гарантує забезпечення високої якості готового матеріалу.
 • Досвідчені пілоти з навичками точного керування дроном протягом усього періоду зйомок. Таким чином виходить досягти максимальної якості, спростити та прискорити процес подальшої обробки відео.
 • Ціна зйомки з повітря може розраховуватись із включенням додаткових послуг з обробки знятого матеріалу, за потреби застосування допоміжного обладнання.
 • Спеціалісти студії можуть здійснювати повітряну зйомку навіть за умов складних локацій, обмеженого простору або інших перешкод. Високий рівень пілотажу забезпечує можливість зазирнути навіть у найважчі точки локації.
 • Проведення монтажу знятого матеріалу, кольорокорекція, накладання та обробка звуку, а також інші роботи будуть виконані в найкоротші терміни. Для цього ми застосовуємо передове обладнання та сучасне програмне забезпечення PRO-рівня. Це гарантує вражаючий кінцевий результат у вигляді високоякісного відеоролика.

Ціна на відео з квадрокоптера залежить від декількох основних факторів:

 • Тривалість відеозйомки.
 • Складність проведення зйомок.
 • Необхідність використання додаткового обладнання.

Вартість послуги розраховується в індивідуальному порядку для кожної конкретної ситуації.

Замовляйте аерозйомку заходів, подій та об’єктів у студії «ONLINEINYOU» — ми розуміємось на трендових відео!

Нестандартне питання?

Поставте його нам